O nas

Każdego roku na Polu Piknikowym bawią się tysiące Gości, a organizacją imprez zajmujemy się już od 2001 roku. Doskonały dojazd do nas (od ścisłego centrum dzieli nas 3,5 km) również środkami komunikacji miejskiej oraz specjalne miejsca parkingowe do 350 aut pozwalają wybrać najwygodniejszy sposób dotarcia na imprezę i powrotu z niej.

Co roku gościmy ponad 50 000 uśmiechniętych i radosnych osób. 

Tym, którzy szukają szczególnego miejsca na zorganizowanie przyjęcia, imprezy integracyjnej, pikniku służymy radą i doświadczeniem. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani instruktorzy pozwalają nam sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Zgodnie z Państwa życzeniami przygotujemy na Polu Piknikowym spotkanie, które na długo zapadnie w pamięci Państwa gości.

Zajmujemy się kompleksowo przygotowaniem scenariusza, obsługą cateringową, oprawą muzyczna. Przeprowadzamy gry, konkursy i zabawy rekreacyjne. Każdorazowo dostosowujemy scenariusz do potrzeb Klienta.

Współpracujemy z artystami, kabaretami, zapewniamy wiele innych atrakcji. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam organizować imprezy na wysokim poziomie, zadbać o każdy szczegół i pozwolić Państwu cieszyć się razem z gośćmi udaną imprezą.

Jesteśmy właścicielem terenu i sami przygotowujemy całą oprawę co znacząco wpływa na końcową cenę organizowanego przedsięwzięcia.