Outdoor

Prowadzimy stałą współpracę z firmą Poznań Outdoor, która dysponuje aż ponad 130 nośnikami reklamowymi o różnorodnych wymiarach (5,04x2,38, 12x4 lub 6x3). Mogą Państwo zdecydować się np. na backlight lub frontlight, a także na megaboard.

Każdy klient, który wykupi zarówno imprezę, jak i usługę Poznań Outdoor, otrzymuje niezwykle atrakcyjną zniżkę.

  1. Dzięki strategicznemu doborowi lokalizacji, mogą mieć Państwo pewność, że nośnik zostanie umieszczony w miejscu, gdzie natężenie ruchu niemal zawsze jest wysokie. Gwarantuje to efektywny marketing, ponieważ pozwala docierać z przekazem reklamowym do wielu odbiorców.
  2. Poznań Outdoor to firma reklamowa z ponad 10 letnim doświadczeniem, która działalność reklamową zapoczątkowała jako Malta Ski.
  3. W trosce o Państwa komfort oferta dostępnych lokalizacji jest na bieżąco aktualizowana i prezentowana w formie odpowiedzi na zapytania ofertowe. Dla stałych klientów - preferencje w dokonywaniu rezerwacji oraz system udogodnień.
  4. Będzie nam niezmiernie miło jeśli obdarzą nas Państwo swoim zaufaniem i powierzą przeprowadzenie kampanii reklamowej Państwa firmy.
  5. Tablice reklamowe czyli tak zwane billboardy lub megaboardy to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do potencjalnego klienta. Przyciągający uwagę rozmiar, kolory lub trafny tytuł to klucz do sukcesu w każdej reklamie. Reklama zewnętrzna powinna być odporna na warunki atmosferyczne, dlatego Poznań Outdoor wykonuje ją z najlepszych jakościowo materiałów. Chętnie podpowiadamy i doradzamy naszym Klientom, ale także jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i uwagi z ich strony. Projektujemy powierzchnie reklamowe tak, by w stu procentach odzwierciedlały daną firmę. Nośniki reklamowe w Poznań Outdoor to klucz do Twojego sukcesu.

Kontakt bezpośredni:
http://poznanoutdoor.pl/

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas.więcej informacji